Київський пологовий будинок № 5

Післяпологове відділення

З пологового відділення породіля з новонародженим переводяться в післяпологову палату в акушерське відділення з індивідуальними палатами чи акушерське відділення сумісного перебування матері та новонародженого. Післяпологові  акушерські відділення забезпечують максимальний комфорт та безпечне перебування породіллі та малюка  в післяпологовому періоді. В наявності   палати  цілодобового сумісного знаходження матері та новонародженого і виключно грудне вигодовування. Використання замінників грудного молока (суміші) використовуються виключно з медичних показань.

Здійснюється постійне спостереження  кваліфікованим медичним персоналом за породілею та новонародженим, забезпечення необхідними медикаментами та побутовими засобами,  пропонується збалансоване харчування  жінок.

Персонал відділень надає  цілодобову допомогу з  медичного догляду, підтримки грудного вигодовування,  спостереження  за  станом дитини.

В індивідуальних післяпологових палатах дозволяється перебування до 3-х родичів для допомоги породілі в післяпологовому періоді.

 

Надаються послуги з  державної реєстрації  малюка працівниками РАГСу.

Виписка з відділення здійснюється на 3-ю добу після фізіологічних пологів та 4-у добу при проведенні кесарського розтину, при відсутності необхідності подальшого перебування в умовах пологового будинку.

 

Після виписки впродовж місяця жінка можете звернутися за консультацією і отримати кваліфіковану допомогу.