Київський пологовий будинок № 5

Операційний блок

Пологовий будинок має 3 операційні в операційному блоці, 1 операційну поруч з пологовими залами, 1 операційну в приймальному відділенні для невідкладних операцій при поступленні в пологовий будинок та 2 гінекологічні операційні.

Співробітники відділення забезпечуються всім необхідним для роботи хірургів з виконанням суворих норм і правил асептики та антисептики.

Завдяки професіоналізму співробітників, операції проходять паралельно в декількох операційних, що сприяє систематизації роботи хірургів.

Спільна робота з відділення анестезіології та інтенсивної терапії  зводить до мінімуму ризик розвитку післяопераційних ускладнень.

Особлива увага приділяється проведенню операції кесарського розтину під реґіонарною анестезією. Допомога і підтримка партнера (чоловіка) дозволяє здійснити шкірний контакт з дитиною одразу після его вилучення (контамінація), а також раннє прикладання до грудей, постійне спільне перебування  і грудне вигодовування.

Використання сучасних шовних матеріалів, інтраопераційної антибіотикопрофілактики, обробки антисептичними розчинами порожнини матки та піхви зводять до мінімуму післяопераційні ускладнення і забезпечують ранню виписку з пологового будинку.