Київський пологовий будинок № 5
Направлення

Дієта


Годування

Майже кожна жінка після народження свого малюка прагне якомога швидше позбутись зайвих кілограмів, які були набрані за період вагітності. Але є щось ще важливіше для вашого організму після народження  дитини - вживати їжу, яка дає вам енергію, щоб бути найкращою мамою, якою ви можете бути.

Повсякденне вживання здорової їжі протягом дня дозволить мобілізувати необхідну енергію. Якщо ви годуєте грудьми , якість грудного молока залишається майже однаковою незалежно від того, що ви їсте. Але потрібно розуміти, що коли ви не отримуєте необхідні поживні речовини зі свого раціону, ваш організм буде забезпечувати їх з власних резервів. Тому переконайтеся, що ви отримуєте всі поживні речовини, які вам і дитині потрібні. Це піде на користь вам обом. Спробуйте зробити ці здорові продукти регулярною частиною свого раціону.

 

 

 

Правильне харчування для мами на грудному вигодовуванні

Раціональне правильне харчування під час грудного вигодовування – це корисне різноманітне меню. Можна їсти все, що добре сприймаєте ви і ваш малюк. Не впадайте у крайнощі: не потрібно їсти за двох і не можна голодувати, щоб швидше прийти до форми. Їжте невеликими порціями, але часто (5-6 разів на день).

Споживайте більше свіжих овочів і фруктів. Не відмовляйтеся від нежирної риби та м'яса. Кисломолочні продукти (на відміну від молочних) не викликають алергічних реакцій.

Намагайтеся виключити жирне, солоне, смажене, копчене і консервоване. Відмовтеся від фаст-фуда й екзотичних блюд. Обмежте солодощі та випічку.

З напоїв під забороною алкоголь (спирт швидко проникає в молоко і негативно впливає на нервову систему крихітки) і солодка газована вода, в ній суцільна хімія та цукор, від лимонаду малюк точно страждатиме метеоризмом (і, цілком імовірно, алергією).